Eis Equipe

Zéckt net eis ze kontaktéieren.

Direktioun

Placeholder
Dr. Klaus Schu
Direktioun (+352) 48 82 16 - 1 logistics@sdk.lu
Placeholder
Fellens Frank
Direktioun (+352) 48 82 16 - 1 logistics@sdk.lu

Ëmweltmanagement, Klimaschutz an RSE

Placeholder
Hoffmann Thomas
Responsabel fir Ëmweltmanagement, Klimaschutz an RSE (+352) 48 82 16 - 217 thomas.hoffmann@sdk.lu

Logistikzenter a Verwaltung

Placeholder
Hoffmann Sonja
Koordinatioun - Verwaltung (+352) 48 82 16 - 1 sonja.hoffmann@sdk.lu

SDK Akademie

Placeholder
Borzic Betina
SDK Akademie - Service a Verwaltung (+352) 488 216 400 betina.borzic@sdk.lu
Placeholder
Cimander Jessica
SDK Akademie (+352) 48 82 16 - 301 jessica.cimander@sdk.lu
Placeholder
Dell Natacha
SDK Akademie (+352) 621 246 464 natacha.dell@sdk.lu
Placeholder
Heischbourg Yannick
SDK Akademie (+352) 48 82 16 - 230 yannick.heischbourg@sdk.lu

Ëffentlechkeetsaarbecht

Placeholder
Hoffmann Thomas
Koordinatioun - Ëffentlechkeetsaarbecht / Kommunikatioun (+352) 48 82 16 - 217 thomas.hoffmann@sdk.lu
Placeholder
Ludwig Nancy
Ëffentlechkeetsaarbecht (+352) 48 82 16 - 350 nancy.ludwig@sdk.lu
Placeholder
Merenz Tamara
Ëffentlechkeetsaarbecht / Internet / Shop Green / Repair & Share (+352) 48 82 16 - 221 tamara.merenz@sdk.lu
Placeholder
Wohl Chiara-Alexandra
Ëffentlechkeetsaarbecht / Social Media (+352) 621 819 970 chiara.wohl@sdk.lu

Berodung

Placeholder
Albrecht Christophe
Berodung fir Betriber / Green Events (+352) 621 819 968 christophe.albrecht@sdk.lu
Placeholder
BARRé JEFF
Berodung fir Betriber / Projeten am Gesondheetssektor (+352) 621 301 775 jeff.barre@sdk.lu
Placeholder
Belener Kevin
Berodung fir Betriber / Ressourcenpotential (+352) 621 42 74 42 kevin.belener@sdk.lu
Placeholder
Biwersi Petra
Stellvertriedend Koordinatorin - SDK fir Bierger / Berodung vun den Réckkonsumzentren / Oeko-PUR (+352) 48 82 16 - 219 petra.biwersi@sdk.lu
Placeholder
Bronden Daniel
Berodung fir Residenzen (+352) 48 82 16 - 235 daniel.bronden@sdk.lu
Placeholder
Corrignan Eric
Berodung fir Betriber / Berodung fir Baustellen (+352) 48 82 16 - 231 eric.corrignan@sdk.lu
Placeholder
Da Mota Patricia
Berodung fir Betriber / Landwirtschaft (+352) 48 82 16 - 222 patricia.damota@sdk.lu
Placeholder
Feider Bernd
Stellvertriedenden Koordinator / Berodung fir Betriber / SuperDrecksKëscht® International (+352) 48 82 16 - 610 bernd.feider@sdk.lu
Placeholder
Frères Thierry
Berodung fir Betriber / Projet Eisebunnsschwellen an Tennisbäll (+352) 48 82 16 - 237 thierry.freres@sdk.lu
Placeholder
Gregorius Julie
Berodung fir Betriber / Shop Green (+352) 48 82 16 - 240 julie.gregorius@sdk.lu
Placeholder
Gretsch Claude
Berodung fir Betriber / Labo-Konzepter (+352) 48 82 16 - 248 claude.gretsch@sdk.lu
Placeholder
Guetti Carlo
Koordinatioun / Berodung fir Betriber (+352) 48 82 16 - 215 carlo.guetti@sdk.lu
Placeholder
Klemens Cheryl
Berodung fir Betriber / Clever Iessen - EcoBox (+352) 48 82 16 - 239 cheryl.klemens@sdk.lu
Placeholder
Lorang Anne-Michelle
Berodung fir Betriber (+352) 48 82 16 - 243 anne-michelle.lorang@sdk.lu
Placeholder
Ludwig Nancy
Berodung SuperDrecksKëscht® fir Bierger (+352) 48 82 16 - 350 nancy.ludwig@sdk.lu
Placeholder
Musidlak Christian
Berodung fir Betriber (+352) 48 82 16 - 220 christian.musidlak@sdk.lu
Placeholder
Nardi Alessio
Berodung fir Betriber (+352) 48 82 16 - 241 alessio.nardi@sdk.lu
Placeholder
Sandt Pit
Berodung fir Betriber (+352) 621 344 054 pit.sandt@sdk.lu
Placeholder
Schmit Jeff
Berodung fir Betriber / Berodung fir Baustellen (+352) 48 82 16 - 236 jeff.schmit@sdk.lu
Placeholder
Schneider Nadine
Berodung fir Residenzen (+352) 621 81 99 71 nadine.schneider@sdk.lu
Placeholder
Stracks Romaine
Stellvertriedend Koordinatorin fir zousätzlech Tätegkeeten / Berodung fir Betriber / Green Events / Shop Green (+352) 48 82 16 - 238 romaine.stracks@sdk.lu
Placeholder
Vandenbosch Bob
Berodung fir Residenzen (+352) 621 814 030 bob.vandenbosch@sdk.lu